arrow-alt-down arrow-down arrow-left-large arrow-left arrow-right-large arrow-right arrow-up chevron close expand link

En İyi Seyahat Sağlık Sigortası Nasıl Seçilir

Yurtdışına seyahat etmek değerli bir deneyimdir ancak beklenmedik hastalıklar ve kazalar sonucunda ortaya çıkan tıbbi faturalar bunaltıcı olabilir. Sigortacınız tarafından sağlanan uluslararası sağlık sigortasının kapsamı, planınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir yani ya çok sınırlı sigortanız olabilir veya hiç sigortanız olmayabilir. Bir seyahat sağlık sigortası planı, ihtiyacınız olan kapsamı sağlayabilir.

En iyi seyahat sağlık sigortası planı nedir? Seyahat sağlık sigortası tam olarak nedir? Uluslararası seyahatiniz için gerekli mi? Kapsam dahilinde olduğunuzdan emin olmak için bir seyahat sağlık sigortası planında nelere dikkat etmelisiniz?

COVID-19 pandemisi başladığından beri tatil planlarken insanların daha farklı sorunları da ortaya çıktı. Seyahat sağlık sigortası bunaltıcı görünebilir, ancak amacı basittir: seyahat sağlık sigortası, ülkenizin dışına seyahat ederken öngörülemeyen kazaları veya hastalıkları kapsar.

Seyahat sağlık sigortası kimler için idealdir?

  • Uluslararası gezginler
  • Yurtdışından gelen akrabalar
  • Gemi yolculuklarına, safarilere veya rehberli turlara katılan turistler
  • Uluslararası iş seyahatinde olanlar
  • Uluslararası öğrenciler

Birçok sağlık sigortası planı, kendi ülkenizin sınırlarının dışını kapsamaz. Uluslararası seyahat ederken bacağınızı kırmak bile, uygun tıbbi bakım için yüklü bir para ödemenize neden olabilir.

COVID-19 pandemisinden önce çoğu ülke giriş için seyahat sağlık sigortası talep etmiyordu ancak birçok ülke şimdi giriş için seyahat sağlık sigortası belgesi (hatta bazıları koronavirüs kapsamı gerektiriyor) istiyor.

'En iyi' seyahat sağlık sigortası planını seçmek, birçok plan ve fayda seçeneği olduğundan seyahat nedeninize bağlıdır. Seyahat sağlık sigortası sektöründe lider olan Prive Sigorta, her tatilcinin ihtiyaçlarına uygun basit ve esnek planlar sunmaktadır. Şirket, doktor ziyaretleri, acil tedavi masrafları ve reçeteli ilaçlar için teminat sağlar. Prive Sigorta sadece sizi ve ailenizi korumakla kalmaz, aynı zamanda daha mantıklı ve güvenli seyahat etmenize de yardımcı olur.

Prive Sigorta ve yenilikçi ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Tel: 0(850) 811 94 00

E-Posta: info@privesigorta.com

Prive Sigorta
Mobil Uygulamamız Çok Yakında!

Yepyeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıracak uygulamanızı indirin, işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirin.