arrow-alt-down arrow-down arrow-left-large arrow-left arrow-right-large arrow-right arrow-up chevron close expand link

Kişiselleştirilmiş Sigorta Planları ile İhtiyaca Yönelik
Fiyatlandırma Seçenekleri Büyük İlgi Görüyor!

Sigorta şirketleri artık geleneksel planlardan uzaklaşıyor… Şimdi daha kişisel bir yaklaşım benimsenmekte. Kişiye özel planlar, tüketicinin neye ihtiyacı olduğunu tam olarak anlayabilmenin en iyi yoludur. Bu nedenle, müşterilerin sahip oldukları sigorta türleri ve sigorta bedelleri konusunda çok sayıda seçeneğe sahip olmaları önemlidir.

Son birkaç yılda, dijital sistemlere geçiş ve sosyal medya, büyük miktarda daha fazla kişisel veriyi elde etmeyi sağlamaktadır. Bu hem sigortacılara hem de müşterilere büyük ölçüde yardımcı oluyor. Peki nasıl? Sigortacılar daha doğru risk değerlendirmesi, istikrarlı marjlar ve memnun müşteriler elde ederken, tüketiciler daha uygun fiyatlı veya daha iyi kapsama alanı olan ve son derece kişiselleştirilmiş hizmetler elde edebiliyor.

Günümüzde sigorta şirketleri kişiye özel planlar oluşturmaya başladılar, çünkü bu planlar tıbbi ve mesleki sorumluluk sektörü için mükemmel seçenekler sunuyor. Bu planlar sadece daha uygun olmakla kalmıyor, aynı zamanda düşük gelirli insanların da sigorta kapsamına girmesine yardımcı oluyor. Ayrıca kişiye özel sigorta planları, geleneksel sigorta planlarının çoğunun erişemediği kısımları da kapsıyor. Bu sigorta planları, vektörel hastalıklardan, seyahat süresi içerisinde karşılaşılan kazalardan ve hatta aracın nasıl kullanıldığına bağlı olarak çoğu noktayı kapsayabiliyor. Bu nedenle, birçok sigortacı, bu yükselen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi kişiye özel sigorta planı başlattı.

Bireylerin ve finansal kurumların karşılaştığı riskler karmaşık ve sürekli olarak değişmekte. Bu nedenle Prive Sigorta, müşterilerinin özel risk durumlarına uygun teminat çözümleri sunar. Birçok müşteri, bireysel operasyonel risklerine yanıt vermek için kapsamlı çözümlere ihtiyaç duyar. Prive Sigorta, tüketicilerin ihtiyacına yönelik planları seçebilecekleri, kişiye özel plan ve fiyatlardan oluşan opsiyona açık bir sistemi benimsemektedir. Şirket ayrıca bu ihtiyaçları karşılamak için müşteriler ve brokerlerle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Prive Sigorta'ya özel planlar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz…. Haydi, hemen bugün başlayın!

Tel: 0(850) 811 94 00

E-Posta: info@privesigorta.com

Prive Sigorta
Mobil Uygulamamız Çok Yakında!

Yepyeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıracak uygulamanızı indirin, işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirin.