arrow-alt-down arrow-down arrow-left-large arrow-left arrow-right-large arrow-right arrow-up chevron close expand link

İşyeri Sigortası
Tek Poliçe Altında Kişiye Özel Sigorta

İşyeri Sigortası Neleri Kapsar?
İşyeri sigorta poliçesi, işletme sahipleri için esnek ve uygun maliyetli bir sigorta kapsamı elde etmelerini sağlayan çok faydalı bir koruma paketidir. Çeşitli teminat türlerini, her bir riskin ayrı olarak satın alınmasından daha düşük miktarda primle birleştirmenin harika bir yoludur. Bu sigorta poliçeleri, küçük ve orta ölçekli işletmeleri, en yaygın risklerden tek bir “şemsiye” altında korumak için özel olarak tasarlanmıştır.

İşyeri Sigorta Poliçesi, bazı işletmeler için genellikle herkese uyan standart poliçelerden daha uygundur çünkü paket çoğu zaman işinizi korumak, işletmenizin özel ihtiyaçlarını karşılamak, para tasarrufu sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz gerekli teminatları; politikaları birleştirerek ve pahalı ekstraları atlayarak bir araya getirir.

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalısınız?
Yerleşik veya yeni kurulmuş bir şirket olmanız önemli değil, herhangi bir fiziksel veya finansal kaybın işiniz üzerindeki etkisi çok büyük olabilir. İşletmeniz şanslı olsa ve mülkünüze zarar veren bir doğal afetle karşı karşıya kalmasa bile, genel sorumluluk ve mülk koruma kapsamına sahip olmak, işletmenizin sizin kontrolünüz dışında oluşan kazalardan koruyan bir sigortanız olduğunu bilerek işinizi gönül rahatlığıyla yürütmenizi sağlar.

Prive Sigorta, çeşitli niş pazarlar için İşyeri Politikaları sunmaktadır. İşiniz söz konusu olduğunda özelleştirilebilir sigorta çözümlerine sahip olmanız gerektiğinin farkındayız. Risk yönetimi araçlarınızı oluşturmanıza yardımcı olmak için size kayıp ve zararlarınıza karşı kontrol rehberliği ve mükemmel müşteri desteği sağlamanın yanı sıra ihtiyacınız olan kapsamı sunuyoruz. Yardım ekibimiz, işiniz için size doğru önerilerde bulunacaktır. Prive Sigorta'nın İşyeri politikasıyla işletmenizi korumaya nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Prive Sigorta ve yenilikçi ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Tel: 0(850) 811 94 00

E-Posta: info@privesigorta.com

Prive Sigorta
Mobil Uygulamamız Çok Yakında!

Yepyeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıracak uygulamanızı indirin, işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirin.