arrow-alt-down arrow-down arrow-left-large arrow-left arrow-right-large arrow-right arrow-up chevron close expand link

Sizin için hep en iyisi olsun isteriz. Kasko sigortasından konuta, seyahat sigortasından ferdi kazaya her zaman yanınızdayız. Hayatta her şey geçici olsada Prive Sigorta ile kalıcı güven burada!

HAKKIMIZDA

Prive Sigorta A.Ş., 80.000.000 Türk Lirası ödenmiş sermayeye sahip, İstanbul merkezli bir sigorta şirketidir.  

Prive Sigorta A.Ş., Türkiye Cumhuriyeti Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 17/03/2021 tarih ve 65 sayılı kararına istinaden Trafik branşı hariç olmak üzere tüm elementer branşlarda aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.

Faaliyetlerimiz, çağımızın gerektirdiği dijital yenilikleri sigortacılık süreçlerinin her adımına entegre ederek en yüksek müşteri memnuniyet seviyesine ulaşmak, Türkiye’nin dört bir yanında, her bir ferde yüksek kaliteli sigortacılık hizmeti götürmek ve değer verdiklerini korumayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda yenilikçi ürün ve hizmetler ile yüksek müşteri memnuniyetini odaklayarak çalışmaktayız.

Hibrit hizmet modelimiz ile dijital ve insan kaynaklı değeri harmanlayarak müşterilerimize en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Oluşturduğumuz güçlü teknoloji alt yapısı; müşterilerimize her zaman ve her yerde doğru bilgiye erişim imkanı sağlıyor.

Başarımızın temelinde; danışmanlarımızın ve iş ortaklarımızın, müşterilerimizin tercihleri ve temel ihtiyaçları hakkında güçlü iç görülere sahip olması ve doğru zamanda teknolojiyi kullanarak katma değer yaratmaları yatmaktadır.

Hayatta her şey geçici olsa da Prive Sigorta ile sonsuz güven burada!

Misyonumuz

Teknolojik gelişmeler ışığında tasarladığımız yenilikçi ürünlerimizle müşteri odaklı sigortacılık hizmeti sunmak. 

Vizyonumuz

Teknolojik araçları tüm süreçlerine entegre etmiş, güvenilir ve beklentilerin ötesinde hizmet sunan bir sigorta şirketi olmak. 

Prive Sigorta
Mobil Uygulamamız Çok Yakında!

Yepyeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıracak uygulamanızı indirin, işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirin.