arrow-alt-down arrow-down arrow-left-large arrow-left arrow-right-large arrow-right arrow-up chevron close expand link

Yuvanız ve yuvanızdaki eşyalarınız; yangın, yıldırım, hırsızlık, sel ve bunun gibi pek çok tehlikeye karşı Prive güvencesinde!

Teminat Kapsamı

Evinizde yangın çıkması sonucunda oluşan hasarlar Prive güvencesi altında, üstelik komşularınızın etkilenmesi durumunda, komşularınızın zararlarını da karşılıyoruz.

Deprem sonucunda eviniz ya da eşyalarınız hasar gördü ise, Zorunlu Deprem (DASK) Poliçenizin limitlerini aşan hasar tutarları güvencemiz altında.

Terör eylemleri ve bu eylemlerden doğan zararlar ile bu eylemleri önlemeye yönelik kolluk kuvveti müdahaleleri sonucunda evinizde oluşan zararlar güvencemiz altında.

Evinizin civarındaki nehir, çay, dere ve kanalların taşması sonucu evinizde veya eşyalarınızda doğrudan meydana gelecek zararları güvencemiz altında.

Evinizde yaşanabilecek hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüsün evinizde veya eşyalarınızda doğrudan meydana getireceği zararlar güvencemiz altında.

Evinizdeki camların kırılması durumundaki zararlar güvencemiz altında.

Konut poliçenizin süresi boyunca sigortalı olarak başınıza gelebilecek kazalara karşı güvencemiz altındasınız.

Konut poliçenizin süresi boyunca sigortalı olarak başınıza gelebilecek hukuksal olaylara ilişkin giderleriniz (dava masrafları vb.) güvencemiz altında.

Prive Sigorta
Mobil Uygulamamız Çok Yakında!

Yepyeni özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıracak uygulamanızı indirin, işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirin.